logo crveni krst
logo crveni krst


Kalendar DDK

PLAN  AKCIJA  DDK  ZA  2012.GODINU

Teritorija Grada Subotica

 

JANUAR

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Čet.

05.

Đurđin

 

Sred.

11.

Hajdukovo

 

Pon.

16.

Čantavir

 

Čet.

19.

Željezničko naselje

 

Pon.

23.

Peščara

 

Uto.

24.

Tavankut

 

Četv.

26.

Pionir

 

Pon.

30.

Prosvetari – Crveni krst

 

 

 

 

FEBRUAR

 

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

 

Četv.

02.

Gimnazija

 

 

Četv.

09.

Politehnička srednja šk.

 

 

Sreda

22.

Ekonomsak srednja šk.

 

 

Četv.

23.

PTT Subotica

 

 

Pon.

27.

MUP- PU Subotica

 

 

Uto.

28.

Hemijska srednja šk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MART

 

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

 

Pon.

05.

Mala Bosna

 

 

Utor.

06.

Tehnička škola

 

 

Sred.

07.

Tehnička škola

 

 

Pone.

12.

Viši Sud  Subotica

 

 

Pon.

19.

Fresch Co

 

 

Sred.

21.

Željeznica Srbije / Sub.

 

 

Utor.

27.

Učiteljski fakultet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APRIL

 

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Utor.

03.

DS

 

Utor.

10.

Bajmok

 

Sre.

18.

Otvoreni univerzitet

 

Pon.

23.

Palić

         

 

MAJ

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Čet.

03.

Đurđin

 

Pet.

04.

Srednja medicinska šk.

 

Sred.

09.

Hajdukovo

 

Pone.

14.

Čantavir

 

Utor.

15.

Građevinski fakultet

 

Poned.

21.

VTŠSS

 

Utor.

22.

Željezničko naselje

 

Četv.

24.

Ekonomski fakultet

 

Pon.

28.

Peščara

 

Utor.

29.

Tavankut

 

Četv.

31.

Pionir

JUN

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Sub.

09.

HUMANA  SUBOTA

 

Čet.

21.

PTT  Subotica

 

Pon.

25.

SUP – PU Subotica

 

Sre.

27.

Stari Žednik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUL

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Ut.

03.

Mala Bosna

 

Ut.

10.

Fresch CO

 

Ut.

17.

EPS  EV Subotica

 

Ut.

31.

Mlekara

AVGUST

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Ut.

07.

Bajmok

 

Ut.

28.

Palić

SEPTEMBAR

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Sred.

05.

Otvoreni univerzitet

 

Četv.

06.

Đurđin

 

Ut.

11

DS

 

Sred.

12.

Hajdukovo

 

Poned.

17.

Čantavir

 

Četv.

20.

Željezničko naselje

 

Pon.

24.

Peščara

 

Ut.

25.

Željeznice Srbije / Sub.

 

Sred.

26.

Tavankut

 

Čet.

27.

Pionir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKTOBAR

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Čet.

04.

Gimnazija

 

Sred.

10.

Tehnička škola

 

Četv.

11.

Tehnička škola

 

Sred.

17.

Politehnička srednja šk.

 

Četv.

18.

Srednja medicinska šk.

 

Sred.

24.

Ekonomska srednja  šk.

 

Četv.

25.

PTT Subotica

 

Pon.

29.

SUP – PU  Subotica

 

Utor.

30.

Hemiska srednja  šk.

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVEMBAR

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Pon.

05.

Viši  Sud

 

Utor.

13.

Građevinski fakultet

 

Sred.

14.

EPS EV Subotica

 

Pon.

19.

Fresch Co

 

Sred.

21.

Ekonomski fakultet

 

Pon.

26.

VZŠSS

 

Uto.

27.

Učiteljski fakultet

 

 

 

 

 

 

 

 

DECEMBAR

 

Dan

Datum

Mesto davanja

 

Pon.

03.

Stari Žednik

 

Sub.

08.

Humani Božić/Crveni krst

 

Pon.

Utor.

Sred.

10.

11.

26.

Mlekara

Bajmok

Palić